Modele de fotolii clasice

Modèle Lolita K3128. Practic si minimaliste, Setul de canapele si fotolii tapitate Lolita sont o GEOMET.. Modèle Iris DDP3. Canapeaua este Alegerea perfecta pentru clipe de relaxare acasa, in confort d.. Modèle impérial A748-1. Este un coltar extensibil, ferm incorporat in tendintele actuale. Potrivit PE.. Modèle Esen. Canapeaua Esen prezinta o dimensiune a relaxarii la Nivel Superior. Cursivitatea formelo.. Modèle Corsa AH03. In magazinul nostru Online de canapele si Mélis de sufragerie VEI Gasi MODELE cu..

Modèle Sofia. Acest modèle va satisface CEI mai prétentieux clienti Care cauta produse la Moda, functi.. Modèle Aster A723. Canapele birou. Set de Capele creat pentru a fi asezat intr-un birou élégant Dar s.. Modèle Mirano 33B07. Tapitate cu piele naturala PE suprafetele de contact aceste canapele si fotolii.. Modèle Toscana. Canapele de Lux concereputation pentru confort Maxim, disponibile in format 3 LocURI exten….

Acest fotoliu, Cu Tinte Aurii PE laterale, este DIN piele naturala. Materialul DIN care este confisata este piele prelucrata Manual, si de asemenea finisajele sunt facute manuel. Picioarele sunt din lemn de culoare inchisa, Cu terminatii metalice. Acest modèle de fotoliu poate fi inclus intr-un design clasic, si de asemenea intr-o camera de birou. inf…. Fotoliul Monroe este un fotoliu clasic, de ocazie, construit pe un cadru de lemn solide, vopsit in Negru, si Care sont tapiteria realizata DIN catifea. Acesta este decorat cu cuie lustruite de diferite Culori: pentru tapiteria GRI, cuiele sunt de Culoarea bronzului, iar pentru tapiteria bleumarin, cuiele sunt argintii. Matériel: Cadru: lemn, Tapiterie: cat.. . Un fotoliu cu un design de o eleganta Victoriana, Dar Si Moderna dans acelasi timp. Spatarul traditionale va asigura un plus de confort. Tapiterie DIN Stofa, piele naturala sau piele Ecologica…….

Acest fotoliu élégant DIN piele Maro combinaison dans designul Clasicul modèle ”Chesterfield” PE Spatar, Cu butoni. Are un design clasic, Dar in acelasi timp moderniste, care ne Lasa impresia de comoditate datorita spatarului foarte traditionale ce imbratiseaza si se continua intr-o curbura Frumoasa cu bratele. Spatarul este tapitat cu un Material fin de culoare Bej, iar p.. . Acest fotoliu aduce aminte de Clasicul modèle ”Chesterfield” cu butonii de PE Spatar. Materialul DIN care este facut este un MATERIAU Textil beige, iar PE margini e tintuit cu Tinte Aurii.