Modele de custi pentru prepelite

Custile Sant complet dotate si se pot Creste pui de prepelite de la 7-10 zile pana la maturitate. Pot Custile fi suprapuse PANA… Custile de prepelite cu 4 compartimente, pentru ~ 100-120 prepelite PE nivel. Este complet Dotata, sistemul de adapare este… Cusca prepelita ouatoare, capacitate 50-60 prepelite, Cu hranitoare si adapatoare incluse. Custile sunt confisquer DIN…. . Incubateur capacitate: 3000 OUA de prepelita. PRET:….. Lei Cusca pentru prepelite ouatoare impartita in 4 compartimente confisata DIN PLASA zincata cu FIR de 2mm grosime, complet….

Acest modèle de cuşcă se adresează celor care dispun de foarte puţin spaţiu pe care l-ar putea dedica acestei Activităţi,… Acest modèle de cuşcă este modelul preferat de crescătorii MICI de prepeliţe (100-500 de prepeliţe) care FAC această… CPO80A/3 – cuşca pentru 80 prepeliţe ouatoare cu adapatori automate, sont urmatoarele dotari: Cusca este……. Cusca de prepelite pentru 12-15 bucati. Ideala pentru a obtine 10-12 OUA de prepelite zilnic pret 70, 00 Lei + cheltuieli de… Cusca prepelite 15 Buc cu dotari complet dimensiuni: 40 40x 25 cm. gazduieste max. 15 prepelite. Cusca este confisata DIN PLASA zincata cu grosime de 2mm. este prevazuta: cu Colector frontal de OUA, hranitoare frontala, o adapatore APA laterala si à partir de colectare dejectii DIN tabla zincata.

Suporta stivuire fara Rastel – maxime 5 custi. PRET: 70 Lei. . Cusca de transport sau expunere de animale sau PASARI cu dimensiuni de 60/40/h = 35cm. Ochiurile sunt de 15 mm PE verticala. Este… Baterie pentru prepelite ouatoare, PE Cinci nivele cu o capacitate de 250 bucati. Prima cusca de Jos se aseaza, de preferat,… Cusca maternitate prepelite dimensiuni: 130 de 60 à 25 cm. gazduieste max.

150-200 de pui de prepelita. Cusca este confisata DIN PLASA zincata cu grosime de 2mm. este prevazuta Cu: doua hranitoare Starter, doua hranitoare crestere, adapatori, PATURA Neopren, doua becuri infrarosu, furtun Alimentare APA. PRET: 350 Lei..